fbpx

Autentne Lähis-Ida toiduelamus, põlvest põlve pärandatud retseptide järgi

KES ME OLEME

Köömen  pakub autentset rahvusköökide toiduelamust. Armastusega, põlvest põlve pärandatud retseptide järgi. Praegu on esindatud Araabiamaade, Lähis-Ida ja Ukraina köögid. 

Meie käest saad tellida põnevat toitlustust nii konverentsile, kui ka enda sünnipäevale. Meie toidutöötoad ehk toidukoolitused annavad aga võimaluse põnevaks ühistegevuseks ja kultuurikümbluseks. Kui aga elad ülikoolilinnas Tartus, siis oled õnnega koos – saad külastada meie take-away kohvikut kasvõi iga nädal. 

Ja kas tead, et oleme sotsiaalne ettevõtte? Iga kord kui meie toit täidab sinu kõhtu, aitad sa ka ühiskonda!

 

TEISED MEIST

Külastasime teid Tartu tänavatoidufestivalil. Suurepärane falafel ja veel paremad (ja ägedalt uudset maitsekogemust pakkuvad) magustoidud. Suur-suur aitäh!

KIRKE

Mitte ainult köömen, vaid ka kümned teised idamaised vürtsid ja ürdid, millele nimegi ei oska anda. “Köömnest” saavad kiiduväärt maitseelamuse nii soolasesõber kui ka maiasmokk. Omalt poolt tunnustaks lisaks ka sõbralikku ja kliendi soovidele väga vastutulelikku teenindust.

KERSTI

Tahan tänada maitsvate söökide eest. Kõik külalised kiitsid ning mitmed, kes olid Süüria naaberriikides viibinud tunnustasid, et maitsed olid igati ehedad.

EDITH