fbpx

Otsime keelesõpru!

Otsime keelesõpru!

Kas tunned huvi keeleõppe ja erinevate kultuuride vastu? Kas soovid aidata välismaalt tulijatel eesti keelt omandada ja harjutada? Sind me otsimegi!

Kes me oleme?

Tartu Rahvusvahelise Maja loodud sotsiaalne ettevõte Köömen pakub põnevaid uusi maitseid Eesti toiduvaldkonnas, pakkudes autentset rahvusköökide toitlustust. Köömnes tegutsevad pagulus- või rändetaustaga kokad, kes valmistavad oma riigi põnevaid toite.

Keda me otsime?

Lisaks maitsva toidu pakkumisele tahame, et Köömnes töötades saaksid meie kokad ka keele selgeks. Just selleks otsimegi vabatahtlikke keelesõpru ja -õpetajaid! Mõned kokad on juba keeletundides käinud ja nüüd on neil vaja keelesõpru, kellega eesti keelt praktiseerida. Mõned kokad aga teevad alles esimesi samme eesti keele omandamisel ning neil on vaja ka juhendamist (materjalid on meie poolt).

Keelesõbra ülesandeks (olenevalt inimese keele tasemest) on läbi mängude, konkreetsete harjutuste või vabas vormis suhtluse aidata õppijat eesti keelega.

Köömne kokad otsivad keelesõpru!

Mis meile oluline on?

Meile on tähtis, et keelesõbral oleks aega kohtumiseks üks tund iga nädal. Eriti hästi sobib keelesõprus neile, kellel on tulevikus huvi keeleõpetajaks saada, kuid kõik keelest huvitatud vabatahtlikud on oodatud! Keelesõprade kohtumispaik kokkuleppel kas  kohvikus, meie kontoris või mujal.

Tegevustega saab alustada juba kohe.

Mida omalt poolt pakume?

  • Rikastavat kogemust – saad tutvuda toredate inimestega ning avastada palju uut erinevatest kultuuridest
  • Keeleõppematerjale ja juhendeid katsetamiseks
  • Keeleõpetaja tuge ja nõuandeid 
  • Võimalust proovida erinevaid maitsvaid toite 

Meiega saad anda oma panuse avatuma ja sõbralikuma Eesti loomisesse ning aitad välismaalt tulijatel Eestit paremini mõista.

Mida tegema peab, kuidas kandideerida?

Kui tekkis huvi, anna enda soovist teada enne 25. septembrit täites meie kandideerimisvormi.

Lisainfo saamiseks kirjuta [email protected] või helista Cätlinile +372 58366739.