Köömne kokad otsivad keelesõpru!

Köömne kokad otsivad keelesõpru!

Kas oled uudishimulik ja tunned huvi nii erinevate kultuuride, kui ka keeleõppe vastu? Ühine meie meeskonnaga!

Kes me oleme?

Tartu Rahvusvahelise Maja loodud sotsiaalne ettevõte Köömen pakub põnevaid uusi maitseid Eesti toiduvaldkonnas, pakkudes autentset rahvusköökide toitlustust. Köömnes tegutsevad pagulus- või rändetaustaga kokad, kes valmistavad oma riigi põnevaid toite.

Keda me otsime?

Lisaks maitsva toidu pakkumisele tahame, et Köömnes töötades saaksid meie kokad ka keele selgeks. Just selleks otsimegi oma meeskonda vabatahtlikke keelesõpru! Mõned kokas on juba keeletundides käinud ning nüüd on vaja tööalast keelt harjutada ja lihvida (tase A1/A2) ning mis peamine, julgustada keelt aktiivselt kasutama.

Otsime Köömne kohviku kokkadele vabatahtlikke keelesõpru, kes aitaksid korra nädalas meie kokkadel eesti keelt harjutada. Keelesõbra ülesandeks on läbi mängude, harjutuste ja vabas vormis suhtluse õppijat eesti keelt rääkima julgustada.

Köömne kokad otsivad keelesõpru!

Mis meile oluline on?

Meile on tähtis, et keelesõbral oleks aega kohtumisteks ka nädala sees. Otsime inimesi, kes on valmis keeleõppe teemadel kastist välja mõtlema. 

Eriti hästi sobib keelesõprus neile, kellel on tulevikus huvi keeleõpetajaks saada. Keelesõprade kohtumispaik kokkuleppel kas kohvikus, meie kontoris või mujal. 

Tegevustega saab alustada juba kohe.

Mida omalt poolt pakume?

  • Rikastavat kogemust – saad tutvuda toredate inimestega ning avastada palju uut erinevatest kultuuridest
  • Keeleõppematerjale ja juhendeid katsetamiseks
  • Keeleõpetaja tuge ja nõuandeid 
  • Võimalust proovida erinevaid maitsvaid toite 

Meiega saad anda oma panuse avatuma ja sõbralikuma Eesti loomisesse ning aitad välismaalt tulijatel Eestit paremini mõista.

Mida tegema peab, kuidas kandideerida?

Palun saada meile lühike tutvustus enda kohta – kirjuta miks soovid keelesõber olla ja kuidas julgustaksid meie kokkadel eesti keele õppimist. Kiri ei pea sugugi olema pikk, paarist lõigust juba piisab! Saada kiri aadressile catlin@koomen.ee hiljemalt 28. juuliks.

Lisainfo saamiseks kirjuta catlin@koomen.ee või helista Cätlinile +372 58366739.

Leave a Reply

Your email address will not be published.