MEIST

MEIE PÕHIMÕTTED

KÄSITÖÖ

Meie toite valmistavad rändetaustaga kokad, kes valmistavad toite põlvest põlve pärandatud retseptide järgi – käsitööna ja naturaalsetest komponentidest. Meie köögis sa maitsetugevdajaid või mikrolaineahju ei leia.

AUTENTSUS

Meie falafelites pole jahu, et seda odavamaks teha, ega Pärsia kokteilides chia seemneid basiilikuseemnete asemel, kuna viimast on keeruline leida. Kui tellid meie käest Süüria rahvuskööki, siis see on loodud meie Süüria koka poolt, põlvest põlve pärandatud retseptide järgi. Ja nii on see kõigi meie rahvusköökidega.

NATURAALSUS

Me hoolime kvaliteetsetest maitsetest, tervisest ja autentsusest. Me kasutame toidu valmistamisel vaid naturaalseid põhikomponente, just nii nagu seda on aastasadu tehtud.

 

“ÜHISKONDLIK MÕJU”

Köömen on sotsiaalne ettevõte. Meile on tähtis tuua Eesti toidumaastikule uusi põnevaid maitseid, mida mujalt juba naljalt ei leia. Sama tähtis on aga ka meile meie ühiskondlik mõju. Töötame selle nimel, et iga motiveeritud ja kokandushuviline rändetaustaga inimene leiaks Eestis töö ning väljundi. 

Köömen viib läbi ka arenguprogrammi, mis pakub praktilist eesti keele õpet, töökogemust ning toetame orienteerumist Eesti töökultuuris. Hindame oma ühiskondlike tegevuste tõenduspõhisust, seega tegelema jooksvalt ka mõjuhindamisega, et olla kindlad, et aitame päriselt ühiskonda lõimumisele kaasa. Köömen arenguprogrammi on aidanud välja töötada Avatud Eesti Fond ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital, kuid märkimisväärne meie rahastusest tuleb siiski meie ettevõtlustegevusest. Seega – iga ost mille sa teed, toetab motiveeritud sisserändajate ja pagulaste lõimumist meie ühiskonda. 

Aitäh sulle!

meie kokad

Jameela

“Ma usun, et toit toob ühe laua taha kokku inimesi erinevatest kultuuridest – pole vahet, mis vanus, riik või religioon. Ma olen õnnelik kui inimesed valmistavad koos minuga toitu, sest see meenutab mulle mu kodumaad ning hetki, kui kogu perega koos toitu valmistame. Olen ise Eestis õppinud ka uute toitude tegemist – minu absoluutsete lemmikute hulka kuulub nüüd rosolje, mida valmistan ikka ja jälle!”

VIACHESLAV

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.”

KRISTI

“Nibh ipsum consequat nisl vel. Scelerisque purus semper eget duis at. Sed blandit libero volutpat sed. Pulvinar elementum integer enim neque volutpat ac tincidunt vitae. Morbi enim nunc faucibus a pellentesque sit. Suspendisse potenti nullam ac tortor vitae purus faucibus ornare.”

MEHRANGIZ

“Hendrerit dolor magna eget est lorem ipsum dolor sit amet. Odio eu feugiat pretium nibh ipsum consequat. Scelerisque viverra mauris in aliquam sem. Scelerisque eleifend donec pretium vulputate sapien nec sagittis aliquam.”

MEHRANGIZ

“Malesuada nunc vel risus commodo viverra maecenas accumsan. Ultricies mi quis hendrerit dolor magna. Egestas egestas fringilla phasellus faucibus scelerisque eleifend donec pretium. ”

MEHRANGIZ

“Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames. Tellus id interdum velit laoreet id donec ultrices tincidunt. ”

Tugimeeskond

Roland

Müük

Dan

Eestvedamine

Jaanika

Turundus

Riin

Sotsiaalne mõju

Meie juriidilised rekvisiidid

MTÜ Köömen

Registrikood: 80560977

KM kohustuslase nr: EE102525221

Juriidiline aadress: Lutsu 3, Tartu

Kohvik: Küütri 2, Tartu