TOIDUKOOLITUSED

Avasta araabia rahvusköögi saladusi koos Süüria, Egiptuse, Ukraina ja Palestiina kokkadega! Meiega saad katsetada uusi retsepte, õppida uusi oskusi ja tunda uusi maitseid! Kui soovid meeskonnaüritusele või sünnipäevale vürtsi lisada, siis võta meiega ühendust ja tuleme korraldame ühe toreda ühiskokkamise.

Kokkamistöötoad

Meeskond töötab kodukontoris või igaüks hoopis eri maailma otsast? Telli meie online töötuba ehk toidukoolitus! Kui aga saad kogu meeskonna ühte kokku korralda, siis teeme näost näkku kokkamisõhtu!

Online töötuba on suurepärane ühistegevus, mis sobib seltskondadele ja töökollektiividele. Võta meiega ühendust [email protected] ning pakume sulle meelepärase menüü ja programmi, et saaksid koos aega veeta inimestega kes on sulle olulised! Menüüde valikus on nii soolased, magusad toidud ning nii eelroogi, snäkke, pajaroogasid – kõige millest unistada oskad.

Miks?

Soovid rutiinse õhtusöögi muuta meeldejäävaks elamuseks? Või soovid sõpradega või kolleegidega toredalt aega veeta?

Meiega saad nautida maailma rahvusköökide pärleid – mugavalt oma kodust! Meie kokad valmistavad toidud samal ajal osalejatega, vastavad kõikidele küsimustele ning jagavad nippe. Nii oskad valmistada päris autentseid rahvustoite tulevikus nii endale kui ka sõpradele-külalistele! 

Kuidas töötab?

Toidukoolitus toimub Zoom rakenduses ning toitu valmistame kõik koos, kokk juhendab meid reaalajas.

Kõikidele registreerunutele saadame kinnituskirja, kus on Zoom link, tooraine nimekiri koos vajalike kogustega ning köögitarbed, mis sul kokkamiseks kodus peavad olema.

Toidukoolitus kestab orienteeruvalt 1,5 – 2,5 tundi. Koolitus toimub eesti keeles!

P.S Tartu ümbruskonnas toimetame lisatasu eest toorained ka koju.

Toitu valmistame samal ajal, igaüks enda kodus. Kokk juhendab meid samm-sammult, ütleb, mida tuleb teha, vastab kõikidele küsimustele ning jagab nippe.
Kokk annab ka tagasisidet sinu roa kohta.

Grupi maksimaalne suurus on 15 inimest, sest nii saab kokk kõikidele personaalselt abiks olla.

Tahan tänada maitsvate söökide eest. Kõik külalised kiitsid ning mitmed, kes olid Süüria naaberriikides viibinud tunnustasid, et maitsed olid igati ehedad.

EDITH

Külastasime teid Tartu tänavatoidufestivalil. Suurepärane falafel ja veel paremad (ja ägedalt uudset maitsekogemust pakkuvad) magustoidud. Suur-suur aitäh!

KIRKE

Mitte ainult köömen, vaid ka kümned teised idamaised vürtsid ja ürdid, millele nimegi ei oska anda. “Köömnest” saavad kiiduväärt maitseelamuse nii soolasesõber kui ka maiasmokk. Omalt poolt tunnustaks lisaks ka sõbralikku ja kliendi soovidele väga vastutulelikku teenindust.

KERSTI