TOIDUKOOLITUSED

Avasta araabia rahvusköögi saladusi koos Süüria, Egiptuse, Ukraina ja Palestiina kokkadega! Meiega saad katsetada uusi retsepte, õppida uusi oskusi ja tunda uusi maitseid! Kui soovid meeskonnaüritusele või sünnipäevale vürtsi lisada, siis võta meiega ühendust ja tuleme korraldame ühe toreda ühiskokkamise.

Kokkamistöötoad

Meeskond töötab kodukontoris või igaüks hoopis eri maailma otsast? Telli meie online töötuba! Kui aga saad kogu meeskonna ühte kokku korralda, siis teeme näost näkku kokkamisõhtu!

Meie kokad

Jameela

“Ma usun, et toit toob ühe laua taha kokku inimesi erinevatest kultuuridest – pole vahet, mis vanus, riik või religioon. Ma olen õnnelik kui inimesed valmistavad koos minuga toitu, sest see meenutab mulle mu kodumaad ning hetki, kui kogu perega koos toitu valmistame. Olen ise Eestis õppinud ka uute toitude tegemist – minu absoluutsete lemmikute hulka kuulub nüüd rosolje, mida valmistan ikka ja jälle!”

Iman

“Mulle tundub, et Süüria toitudes on midagi erilist, mida mujalt ei leia. Mulle pakub rõõmu ja motivatsiooni kui saan ka teistega jagada oma rahvusköögi võlu. Minu lemmiktoit on süüriapäraselt täidetud suvikõrvitsad, kuid eesti köögist on minu südame võitnud mulgipuder.”

Khatoon

“Iraani köögis on tähtis tasakaal soolase, vürtsika, magusa ja hapu vahel. Ja igas toidukorras peab kindlasti olema ka midagi värsket – nt. erinevad maitsetaimed ja puuviljad. Õpetades oma rahvusköögi toite tutvun ma ka kohalike eesti inimestega ning saan eesti keelt praktiseerida. Eesti toit üllatas mind aga väga positiivselt piimatoodetega – ma ei jõua ära kiita, kui hea kvaliteediga on siinsed jogurtid, juustud ja piimad!”

Online töötuba on suurepärane ühistegevus, mis sobib seltskondadele ja töökollektiividele. Võta meiega ühendust catering@koomen.ee ning pakume sulle meelepärase menüü ja programmi, et saaksid koos aega veeta inimestega kes on sulle olulised! Menüüde valikus on nii soolased, magusad toidud ning nii eelroogi, snäkke, pajaroogasid – kõige millest unistada oskad. 

Meie kliendid

Mul on nii hea meel, et ma osalesin Süüria hommikusöögi töötoas ning oskan nüüd tänu Köömeni osavatele kokkadele ka ise valmistada hummust, falafeleid ja muid hõrgutisi! Muidu ei teakski kui lihtne see tegelikult on. Soovitan soojalt!

KAISA

Ma tõeliselt nautisin seda hubast toidutöötuba! Kokk suutis jälgida, kui kiiresti igaüks meie väikesest grupist edasi liikus, ja kohandas tempot vastavalt. Ta tundis päriselt huvi osalejate vastu ning vastas kõikidele meie veidratele küsimustele ning tal tekkis side igaühega meist. 

DAVID

Huvitavad ja maitsvad toidud mida valmistada koos perega. Üllatavad maitsed ja võrratu kogemus koos olemisest ja koos tegemisest!

MERJE

Kuidas töötab?

Toidukoolitus toimub Zoom rakenduses ning toitu valmistame kõik koos, kokk juhendab meid reaalajas. 
Kõikidele registreerunutele saadame kinnituskirja, kus on Zoom link, tooraine nimekiri koos vajalike kogustega ning köögitarbed, mis sul kokkamiseks kodus peavad olema. 
Toidukoolitus kestab orienteeruvalt 1,5 – 2,5 tundi. Koolitus toimub eesti keeles!

P.S Tartu ümbruskonnas toimetame lisatasu eest toorained ka koju.

Toitu valmistame samal ajal, igaüks enda kodus. Kokk juhendab meid samm-sammult, ütleb, mida tuleb teha, vastab kõikidele küsimustele ning jagab nippe. 
Kokk annab ka tagasisidet sinu roa kohta. 

Grupi maksimaalne suurus on 15 inimest, sest nii saab kokk kõikidele personaalselt abiks olla.

Miks?

Soovid rutiinse õhtusöögi muuta meeldejäävaks elamuseks? Või soovid sõpradega või kolleegidega toredalt aega veeta? 

Meiega saad nautida maailma rahvusköökide pärleid – mugavalt oma kodust! Meie kokad valmistavad toidud samal ajal osalejatega, vastavad kõikidele küsimustele ning jagavad nippe.  Nii oskad valmistada päris autentseid rahvustoite tulevikus nii endale kui ka sõpradele-külalistele!

Korduma kippuvad küsimused

Meie koolitajateks on Iraani, Palestiina ja Süüria kokad, kes pakuvad sulle nende rahvusköökide paremikku! Tavaliselt valmistame ühe koolituse jooksul 2 - 3 toitu. Meie kõige populaarsem pakett on nt Palestiina riisi ja juurviljadega menurooga makluba’ t ja qatayef’ it - imemaitsvat pirukat, mida valmistatakse sealkandis ramadani ajal ja mida ootavad pikisilmi nii lapsed kui ka täiskasvanud! Toidukoolituse menüü teeme just sinu soovide järgi - olgu selleks salatid, supid või magustoidud. Mõtleme sinuga koos läbi ka sinu tooraine eelistused ja valime nt piima- või nisujahuvabad retseptid. Maailmaköök on rikas ja avar, vegan paketid ja menüüd on meil loomulikult esindatud!

 

Iga koolitus on unikaalne ning töötame välja just Sulle sobiva valiku. Tavapäraselt on üks koolitus 1,5 - 2,5 tundi pikk. Pärast koolitust saadame sulle ka koos valmistatud toitude retseptid - nii saad samu toite uuesti teha.

Tartu piires pakume lisatasu eest ka teenust, kus toome sulle kõik vajalikud toorained õigetes kogustes koju kätte.

Koolitused toimuvad eesti keeles, kuid mõned meie kokad saavad soovi korral juhendada ka inglise keeles.

Vajalik on arvuti & hea internetiühendus. 

Eelnevalt saadame sulle nimekirja toiduvalmistamiseks vajalikest asjadest ning vajaminevate köögitarvikute nimekirja. Midagi erilist vaja ei ole, kõiki retsepte saame teha Eesti kodudes leiduvate köögitarvikutega, aga siis tead juba aegsasti, mitu potti valmis panna.

Kõik vajaminevad toiduained on leitavad Eesti suuremates toidupoodides. Omalt poolt ütleme, mida täpselt osta ja vajadusel mõtleme koos, kust vajaminevaid asju saada või millega neid asendada saab. Tartu piires pakume lisatasu eest ka teenust, kus toome sulle kõik vajalikud toorained õigetest kogustes koju kätte - sellisel juhul pole vaja ise poes käia. 

Varsti tulekul!