fbpx

TOIDUKOOLITUSED

toidukoolitused

Avasta araabia rahvusköögi saladusi koos Süüria, Egiptuse, Ukraina ja Palestiina kokkadega! 

Meiega saad katsetada uusi retsepte, õppida uusi oskusi ja tunda uusi maitseid!

Kokkamise Töötuba on parim valik, kui soovid meeskonnaüritusele või sünnipäevale vürtsi lisada.

Online töötuba on suurepärane ühistegevus, mis sobib seltskondadele ja töökollektiividele, kes asuvad üksteisest kaugel või ei saa ühte kohta kokku tulla.

Võta meiega ühendust

 [email protected] 

Pakume sulle meelepärase menüü ja programmi, et saaksid koos aega veeta inimestega kes on sulle olulised!

Kokkamis­töötoad

Meeskond töötab kodukontoris või igaüks hoopis eri maailma otsast? Telli meie online töötuba ehk toidukoolitus! Kui aga saad kogu meeskonna ühte kokku korralda, siis teeme näost näkku kokkamisõhtu!

Online töötuba on suurepärane ühistegevus, mis sobib seltskondadele ja töökollektiividele. Võta meiega ühendust [email protected] ning pakume sulle meelepärase menüü ja programmi, et saaksid koos aega veeta inimestega kes on sulle olulised! Menüüde valikus on nii soolased, magusad toidud ning nii eelroogi, snäkke, pajaroogasid – kõige millest unistada oskad.

Miks?

Soovid rutiinse õhtusöögi muuta meeldejäävaks elamuseks? Või soovid sõpradega või kolleegidega toredalt aega veeta?

Meiega saad nautida maailma rahvusköökide pärleid – mugavalt oma kodust! Meie kokad valmistavad toidud samal ajal osalejatega, vastavad kõikidele küsimustele ning jagavad nippe. Nii oskad valmistada päris autentseid rahvustoite tulevikus nii endale kui ka sõpradele-külalistele! 

Kuidas töötab?

Toidukoolitus toimub Zoom rakenduses ning toitu valmistame kõik koos, kokk juhendab meid reaalajas.

Kõikidele registreerunutele saadame kinnituskirja, kus on Zoom link, tooraine nimekiri koos vajalike kogustega ning köögitarbed, mis sul kokkamiseks kodus peavad olema.

Toidukoolitus kestab orienteeruvalt 1,5 – 2,5 tundi. Koolitus toimub eesti keeles!

P.S Tartu ümbruskonnas toimetame lisatasu eest toorained ka koju.

Toitu valmistame samal ajal, igaüks enda kodus. Kokk juhendab meid samm-sammult, ütleb, mida tuleb teha, vastab kõikidele küsimustele ning jagab nippe.
Kokk annab ka tagasisidet sinu roa kohta.

Grupi maksimaalne suurus on 15 inimest, sest nii saab kokk kõikidele personaalselt abiks olla.

TEISED MEIST

Tahan tänada maitsvate söökide eest. Kõik külalised kiitsid ning mitmed, kes olid Süüria naaberriikides viibinud tunnustasid, et maitsed olid igati ehedad.

EDITH

Mitte ainult köömen, vaid ka kümned teised idamaised vürtsid ja ürdid, millele nimegi ei oska anda. “Köömnest” saavad kiiduväärt maitseelamuse nii soolasesõber kui ka maiasmokk. Omalt poolt tunnustaks lisaks ka sõbralikku ja kliendi soovidele väga vastutulelikku teenindust.

KERSTI

Külastasime teid Tartu tänavatoidufestivalil. Suurepärane falafel ja veel paremad (ja ägedalt uudset maitsekogemust pakkuvad) magustoidud. Suur-suur aitäh!

KIRKE

Korduma kippuvad küsimused

Meie koolitajateks on Egiptuse, Palestiina ja Süüria kokad, kes pakuvad sulle nende rahvusköökide paremikku! Tavaliselt valmistame ühe koolituse jooksul 2 – 3 toitu. Meie kõige populaarsem pakett on nt Palestiina riisi ja juurviljadega menurooga makluba’ t ja qatayef’ it – imemaitsvat pirukat, mida valmistatakse sealkandis ramadani ajal ja mida ootavad pikisilmi nii lapsed kui ka täiskasvanud! Toidukoolituse menüü teeme just sinu soovide järgi – olgu selleks salatid, supid või magustoidud. Mõtleme sinuga koos läbi ka sinu tooraine eelistused ja valime nt piima- või nisujahuvabad retseptid. Maailmaköök on rikas ja avar, vegan paketid ja menüüd on meil loomulikult esindatud!

Iga koolitus on unikaalne ning töötame välja just Sulle sobiva valiku. Tavapäraselt on üks koolitus 1,5 – 2,5 tundi pikk. Pärast koolitust saadame sulle ka koos valmistatud toitude retseptid – nii saad samu toite uuesti teha.

Tartu piires pakume lisatasu eest ka teenust, kus toome sulle kõik vajalikud toorained õigetes kogustes koju kätte.

Koolitused toimuvad eesti keeles, kuid mõned meie kokad saavad soovi korral juhendada ka inglise keeles.

Vajalik on arvuti & hea internetiühendus. 

Eelnevalt saadame sulle nimekirja toiduvalmistamiseks vajalikest asjadest ning vajaminevate köögitarvikute nimekirja. Midagi erilist vaja ei ole, kõiki retsepte saame teha Eesti kodudes leiduvate köögitarvikutega, aga siis tead juba aegsasti, mitu potti valmis panna.

Kõik vajaminevad toiduained on leitavad Eesti suuremates toidupoodides. Omalt poolt ütleme, mida täpselt osta ja vajadusel mõtleme koos, kust vajaminevaid asju saada või millega neid asendada saab. Tartu piires pakume lisatasu eest ka teenust, kus toome sulle kõik vajalikud toorained õigetest kogustes koju kätte – sellisel juhul pole vaja ise poes käia.

Info varsti tulemas!